"GÖRSEL EFEKT, BİR HİKAYEYE AİT DEĞİLSE, OLDUKÇA SIKICI BIR ŞEYDİR"

 - George Lucas   

 

Uzun yıllar süren reklam kariyerimde bilimsel, etik ve estetik kuralları bir arada deneyimlemeyi ve sentezlemeyi öğrendim. Şimdi ise reklam ve iletişim alanındaki tecrübemi fotoğrafla ve yaşam keyfimle harmanlıyorum. 

Life Style ve Yeme-İçme dünyasındaki markalar için görsel hikaye anlatıcılığı yapıyor, styling ve fotoğraf çekim hizmetini bir bütün olarak sunabiliyorum. Markaların, firmaların özenli, sahici ve anlamlı paylaşımlar yapabilmesine katkıda bulunabilmekten büyük keyif alıyorum.

Her şeyin gereksizce çok hızlı tüketildiği ve tükendiği bu dönemde, hikayesi olan fotoğrafların bizi kendi içimizde bir yolculuğa çıkardığına ve bu yolculuğun kendisinin izleyiciyle gerçek bağı kurduğuna inanıyorum.   

 

İrili ufaklı anıları ve anları hikayeleştiren karelerin, birbirimizle bağ kurmak için harika birer vesile olduguna inanıyorum. 

Bir sohbet, yanında minik bir parça çikolatası olan kahveyle daha doğal ve keyifli olmaz mı? Öyle anlarda zaman su gibi akıp geçmez mi? 

           Aynı elmayı ısırmakla da olsa, hayatın aslen bir lezzet şöleni olduğunu hatırlatan anları yaratmak ve fotoğraflamak benim için gerçek bir tutku.

Gelin birlikte sizin markanızın anlattığı küçük ama tesirli görsel hikayeler yaratalım.